2020-09-26 spektakl "Rubinowe gody"

WYDARZENIE ODWOŁANE 
PRZEPRASZAMY

DATA – niedziela, 2 lutego, godz. 17.00

MIEJSCE – Teatr Miejski w Inowrocławiu, pl. Klasztorny 2

BILETY – zwrot kosztów za bilety zakupione w KCK - za okazaniem paragonu - w administracji (tel. 52 357 58 67)

 

ORGANIZATOR - Agencja Artystyczna START   http://agencja-start.pl

 

2020-02-02 to tylko sex baner

 

   „To Tylko Sex” - to wielki przebój West Endu w opracowaniu artysty kabaretowego Szymona Jachimka – związanego z kabaretem Limo. Aktorka Olga Bołądź z dużą dozą pikanterii i humoru przedstawi cenne rady i wskazówki, które wzbogacą życie erotyczne wszystkich, bez wyjątków!!

To tylko sex - sztuka, która może radykalnie zmienić twoje życie miłosne!
Dlaczego miłość kończy się małżeństwem?
Czego tak naprawdę pragną kobiety?
Kto ma większy apetyt i na co?
Jaka jest najczęstsza fantazja seksualna?

Twórcy sztuki „Jak zostać SEX GURU" przedstawiają

nową, pikantną i przezabawną komedię „To tylko sex".

 

    Jedna z najbardziej znanych polskich aktorek Olga Bołądź jako EDYTA RADZI ( #edytaradzi ) w roli sex eksperta zgłębi tajniki seksualnego labiryntu. "To tylko sex!" to rozpustnie śmieszna i interaktywna sztuka dla dorosłych! To wielki przebój West Endu w opracowaniu artysty kabaretowego Szymona Jachimka - związanego z kabaretem Limo. Reżyserem sztuki jest Giovanni Castellanos - znany z wyreżyserowania hitu "BOEING, BOEING".

    Z takim składem „To tylko sex!" z całą pewnością okaże się jednym z najlepszych spektakli komediowych tego sezonu! Aktorka Olga Bołądź z dużą dozą pikanterii i humoru przedstawi cenne rady i wskazówki, które wzbogacą życie erotyczne wszystkich, bez wyjątku. Jeżeli jednak jesteś jednym z niewielu szczęśliwców, którzy nie mają problemów ze swoim życiem seksualnym - nie rezygnuj z dobrej zabawy - przyjdź, przyprowadź znajomych i podziel się swoją radą! Humor i śmiech pozwolą na większą otwartość z przymrużeniem oka.
    Myślisz, że masz wspaniałe życie seksualne? Naprawdę w to wierzysz? Może razem to sprawdzimy? Kup bilet na hit "To tylko sex" - duża dawka śmiechu do łez gwarantowana! To tylko sex - sztuka, która może radykalnie zmienić twoje życie miłosne!

 

link do wydarzenia na FB

https://www.facebook.com/events/372791996735114/

 

2020-02-02-sex-plakat