2019-07-12 Electric Light Orchestra & Phil Bates w Teatrze Letnim

    Kujawskie Centrum Kultury zaprasza zespoły teatralne do udziału w Powiatowym Festiwalu Teatrów Dziecięcych „Kurtyna w górę!”, który odbędzie się w czwartek, 9 maja 2019 roku, o godz. 9.00 w inowrocławskim Teatrze Miejskim przy placu Klasztornym 2.
    Zasadnicze cele Konkursu to konfrontacja artystycznych dokonań pomiędzy aktorami, jak i instruktorami, możliwość wymiany doświadczeń i czerpanie z wiedzy innych. Zależy nam również na upowszechnianiu sztuki teatru wśród dzieci i młodzieży oraz promocji młodych talentów.
    Do prezentacji scenicznych zapraszamy zespoły teatralne małych form - teatry wizji i ruchu, teatry poezji, teatry dramatyczne i kabarety - z powiatu inowrocławskiego, których czas trwania spektaklu nie przekracza 30 minut.
    Jury powołane przez Organizatora dokona oceny grup teatralnych w trzech kategoriach wiekowych:
- klasy I-III SP,
- klasy IV-VI SP,
- młodzież kl. VII-VIII SP i gimnazjalna.

    Warunkiem udziału zespołu w Festiwalu jest dostarczenie (pocztą tradycyjną, faxem, e-mailem, osobiście) do 6 maja 2019 roku szczegółowo wypełnionej karty na adres:

Kujawskie Centrum Kultury
ul. Jana Kilińskiego 16
88-100 Inowrocław
tel./fax 52 357 52 13
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Regulamin Powiatowego Festiwalu Teatrów Dziecięcych „Kurtyna w górę!” oraz karta zgłoszenia – dostępne poniżej oraz w zakładce REGULAMINY KONKURSÓW (po prawej stronie).

 

baner

 

 

Załączniki:
Pobierz plik (regulamin_kurtyna.pdf)regulamin774 kB
Pobierz plik (karta_zgloszenia.docx)karta_zgloszenia_DOC25 kB
Pobierz plik (karta_zgloszenia.pdf)karta_zgloszenia_PDF498 kB