2020-03-14 Waldemar Malicki - Klasyka po bandzie

LAO CHE i ŁĄKI ŁAN zagrają w Inowrocławiu 1 maja 2019 r., inaugurując trwającą 5 dni MAJÓWKĘ NA PIĄTKĘ. Zdarzenie odbędzie się w Teatrze Letnim.

 
Umiejętne połączenie muzyki elektronicznej, rocka i funku, olbrzymie pokłady niespożytej energii sprawiają, że zespół ŁĄKI ŁAN  jest regularnie zapraszany na największe festiwale w kraju, takie jak Open’er, czy Przystanek Woodstock. To najbardziej kolorowa formacja w kraju, która nie ma sobie równych w tworzeniu i prezentowaniu na żywo przebojowej muzyki. 
 
Fuzja rocka z folkiem, piosenką aktorską, electro, a nawet elementami słuchowiska charakteryzuje płocką kapelę LAO CHE, tegorocznych zdobywców Fryderyka za album „Wiedza o społeczeństwie”. Grupa powstała w 1999 roku w Płocku na bazie grupy Koli. Muzycy znani nie tylko z serii koncertów „Męskiego grania” i występów na Woodstocku w Inowrocławiu będą uczyć „Wiedzy o społeczeństwie”, prezentując sagę o ludzkich perypetiach, ich słabościach, obawach, wątpliwościach, uczuciach, spostrzeżeniach i marzeniach, ukazanych z perspektywy człowieka, Polaka, ziemianina.
 
 
Wstęp na imprezę jest wolny. Jednakże ilość miejsc jest ograniczona. Każda z osób biorących udział w zdarzeniu otrzyma od organizatora, tj. Kujawskiego Centrum Kultury, koncertową opaskę (red. kwestia bezpieczeństwa). Otwarcie bram o godz. 18.00. Początek imprezy o godz. 19.00.
 
 
1 maja laki lan laoche